fbpx

Polityka prywatności

 1. NEST GROUP sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cieślewskich 27 R, 03-117 Warszawa (NEST GROUP) przetwarza dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadawane za pośrednictwem formularzy kontaktowych dostępnych na stronach internetowych:
  1. pl
 2. NEST GROUP przetwarza następujące dane osobowe wyłącznie w celu udzielania odpowiedzi na pytania zadawane za pośrednictwem formularzy kontaktowych:
  1. imię lub nazwisko,
  2. adres e-mail,
  3. numer telefonu
  4. inne dane przekazane przez użytkownika za pośrednictwem formularza kontaktowego
 3. Przekazanie danych wskazanych w ust. 2 powyżej jest dobrowolne, ale niezbędne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie (odmowa przekazania danych uniemożliwi wysłanie użytkownikowi odpowiedzi). Przekazanie pozostałych informacji jest dobrowolne.
 4. Przekazanie danych wskazanych w ust. 2 odbywa się na podstawie zgody użytkownika (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO). Użytkownik może wycofać tę zgodę w dowolnym momencie.
 5. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla udzielenia użytkownikowi odpowiedzi.
 6. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania dostępu do jej danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W celu realizacji wskazanych praw należy skontaktować się z NEST GROUP za pośrednictwem adresu e-mail biuro@nestgroup.pl.
 7. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji stwierdzenia, że NEST GROUP narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
 8. NEST GROUP zabezpiecza przetwarzane przez siebie dane osobowe zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, dotyczącymi ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.
Close Menu
Skontaktuj się z nami